| Cristian2003 a întrebat:

De ce atunci cand dai sa descarci jocuri sau sa xumperi produse de pe siteuri de cumparaturi iti apare "adauga la lista de dorinte"? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Pentru fiindca si deoarece unul din produse nu iti permiti sa il cumperi si totusi ai vrea sa il cumperi pe viitor, asa ca il adaugi la lista de dorinte!

1 răspuns:
| HalloweenSamy a răspuns:

Pentru ca unele nu iti permiti sa le cumperi si pentru a astepta sa mai scada din pret. Dupa un timp de uiti in lista si daca iti covine il cumperi. Nu mai pierzi timp cautand aplicatia jocul sau produsul