| Iuly2689 a întrebat:

De ce băieților le plac fetele cu sânii mari?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuia sa intrebi de ce UNORA le plac fetele cu sanii mari. Ca nu tutor le plac.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai unora le plac fetele cu sanii mari, ca majoritatea prefera fetele slabute cu sanii mici, feciorelnici.

| VoidEternal a răspuns:

Ai primit 40 de raspunsuri la aceeasi intrebare acum 2 saptamani. Cam ce anume vrei sa mai stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știam că le plac și cu sânii mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sani mari = lapte mult, iar laptele e scump in ziua de azi laughing

| CdeMetal a răspuns:

Mie nu-mi place

| alesarumarianiftode9 a răspuns:

Acum 4 ore | Iuly2689 a întrebat:
De ce băieților le plac fetele cu sânii mari
Ți se suspendă contul pentru ce ai întrebat. E cam aiurea să întrebi așa ceva.

| Mariusbitchsreach a răspuns:

Că e mai stisfacator sa atingi ceva masiv de cat niste piersici