| Scarabeul a întrebat:

De ce gigi becali a intrat la puscarie 3 ani? ca de la tv nu am inteles deloc

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Gigi Becali si Victor Babiuc şi Dumitru Cioflina au facut cica un schimb de terenuri si au bagat tara in datorii cu cateva miliarde de euro. In sfarsit a primit ccea ce merita.

| WhatheWow a răspuns:

Pentru acte de coruptie. Eu cred ca merita mai mult.

| AtateaConditii a răspuns:

Sechestrare de persoane, si ceva afaceri ilegale de terenuri cu Crin Antonescu cred, asa am inteles.

| hummmer a răspuns:

A primit doi ani de puscarie pentru niste schimburi de terenuri cu armata dar fiindca mai avea o pedeapsa de trei ani[cred ca de atunci cu furtul masinii lui], conform legilor tarii face pedeapsa cea mai mare.