| Ildiz a întrebat:

De ce imi intarzie menstruatia 4 5 zile? mi s-a mai intamplat. e normal? sunt virgina.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Menstruația se reglează după 1-2 ani de la apariția menarhei, așa că nu ai de ce să-ți faci griji dacă mai întârzie câteodată.
Bea ceai de crețișoară pentru reglarea acesteia.
Baftă!

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

E foarte normal

| anuryM a răspuns:

Da este normal pentru ca pana la o anumita varsta menstruatia nu este regulata... poate sa vina mai devreme sau mai tarziua sau poate o luna sa nu iti vina deloc.insa nu este nici o problemawinking