| mmeee79 a întrebat:

De ce mi se scad punctele("in ultimele 7 zile")? pentru ca nu am mai raspuns pe site, sau pus intrebari? nu prea am fost activa.ca nu am prea intrat big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji! Acelasi lucru ni se intampla tuturor.
Totul isi va reveni la normal imediat dupa ce se va termina revizia/imbunatatirea site-ului. Toate datele/punctele vor fi din nou la zi (s-a mai intamplat si in trecut). Stai linistita!
Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@mmeee79, mersi pentru apreciere! Numai bine!

| aNonim_4610 a răspuns:

Da pentru ca nu raspunzi la intrebari. mi s-a intamplat si mie asa