| rachid_4824 a întrebat:

De ce mi se trimit atat de greu mesajele pe TPU, daca dau mesaj acum, o sa imi spuna ca la trimis pe dimineate, oare de ce? si la voi e la fel?

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Daca esti in perioada de inceput, aproape totul merge mai greu. Este vorba despre o perioada de asazisa "acomodare", in care adminii site-ului se lamuresc cu cine au de a face. Daca-ti vezi de treaba, daca intrebarile si raspunsurile tale sunt ok, respecta conditiile impuse de regulamentul TPU, nu vei mai intampina astfel de greutati; te vei bucura de incredere, aidoma membrilor mai vechi. Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nici mie nu mi se afiseaza raspunsurile dupa ce raspund, insa dau la raspunsurile mele, dau click pe raspunsul respectiv si abia atunci mi se afiseaza.Incearca si tu ca poate mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca esti nou pe site BUN VENIT!