| sesilya a întrebat:

De ce multi de pe acest site cersesc funde?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Din dorinta de a deveni experti.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca asa sunt unii romani.Cersetori.Mai ales ca unii dau niste raspunsuri aiurea si in mintea lor cred ca sunt folositoare.

| CautNume a răspuns:

Pentru ca nu realizeaza ca nu iti foloseste funda.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Pentru a urca pe prima poziţie în clasament.

| zurick a răspuns:

Multi dintre ei cersesc funde ca sa avanseze in punctaj, pentru ei nu conteaza ca poate a fost un raspuns mai bun decat a lor.

| TashaUhm a răspuns:

Din lipsa de ocupatie.
De 3 ori treflaa`!
Oare de ce`?
Nu ajungi ''Expert'' dintr-un raspuns`!winking

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Incearca sa faci urmatorul exercitiu: VIne unul intr-un loc oarecare din oras si spune:" Cine face nu stiu ce lucru primeste o tricou". Tipul devine cool, cine naiba da tricorui degeaba. Dupa cateva zile, el spune: Cine are cele mai multe tricouri este prietenul meu cel mai bun si, implicit, devine si el cool. Totusi, nu inceteaza sa dea tricouri. Acum te gandesti, multi dintre cei care vor veni dupa ce a facut afirmatia asta, o vor face pentru a fi si ei cool.
Cam asta e treaba si cu TPU, cel putin pentru mine. Cine are cele mai multe funde este cool, sa fi utilizator junior nu mai e la moda asa ca se pun pe cersit uitand ca fundele se dau pe raspunsuri bune si nu pe maini intinse.

| boylivgume a răspuns:

Nu au ce face si colectioneaza fundite pe TPU!