| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce nu am vazut pana acum oameni sanatosi in oras care sa sara de exemplu pe trotuare? De ce am vazut doar oameni care sa umble pe trotuare? De ce umbla oamenii in oras pe trotuare aproape la fel?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am vazut si de aia care s-a sara.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e adevărat. Nu umblăm toți la fel. Unii zâmbesc în timp ce merg, alții sunt încruntați, alții sunt grăbiți, iar unii simt nevoia să țopăie atunci când sunt fericiți.

| T0T a răspuns:

De plictisitori ce sunt laughing

| Doub a răspuns:

Lucrăm la procesul de cangurizare a oamenilor, nu mai durează mult

| Mayhem666 a răspuns:

Daca ma provoci pe mine sa sar pe trotuare, o fac, ceilalti nu o fac pentru ca sunt mult prea sanatosi la cap si le pasa de parerea celorlalti despre ei.

| Mieeez666 a răspuns:

Pentru ca nu le pasa si vor doar sa ajunga la destinatie?

| GreenVoid a răspuns:

Pentru c ar obosi foarte repede big grin

| ℛąin a răspuns:

Pentru că nu-s sănătoşi.