| wannabe a întrebat:

De ce nu exista ordine pe site-ul TPU.ro? toata lumea pune intrebari aiurea la o categorie. ce legatura are gastronomia cu adolescenta. sau nu stiu care melodie?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil din cauza vitezei...

| BUBULINA a răspuns:

Ehhh
mai greseste si omu, ca nu suntem perfecti
sau tu nu gresesti?

| Psihoyounger a răspuns:

Probabil gossipgirl are dreptate.

Psihoyounger

| yadora a răspuns:

Pai firar mama ei de materie cenusie... s-a blocat exact cand sa aleaga categoria la care trebuie pusa intrebarea. Crede-i sunt in secolul vitezei iar timpul i-a comprimat pe multi...

| cutza a răspuns:

Am observat si dezordinea asta... se cere o curatenie aici!
Da mai gresesc oamenii dar nici chiar asa...

| domidoc a răspuns:

Pai, ar fi bine sa stii sa gatesti inca din adolescenta, iar daca in timp ce gatesti si canti[bine], ar fi minunat.

| wannabe explică:

E prea dezordine. ar trebui sanctionati userii ca sa se invete minte.sa primeasca un fel de ban pe 5 puncte si cand ating 30 sa nu poata sa foloseasca siteul pentru a posta intrebari 3 zile thinking

| gossipgirl a răspuns:

Banuiesc ca toti vor raspunsuri cat mai multe asa ca pun intrebarea la categoria cu cei mai multi vizitatori...cred ca asta ar fi rasp...
BYE`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii poate sint noi si nu au vazut ca sint mai multe categorii la care se pot posta raspunsuri.