| PulbereDeStea a întrebat:

De ce nu pot sa imi fac id nou? Imi scrie parola incorecta si nume de utilizator indisponibil.

5 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Trebuie sa folosesti litere mici si mari si mi-e tot asa mi s-a intamplat

| zaratu a răspuns:

Nicknameul era folosit deja si la parola acuma noile termeni si conditii parola trebuie sa fie sadexemplu de parola mimolotw23D)

| Darker a răspuns:

Nicknameul este folosit si parola nu contine tot ce trebuie ( Cel putin o Majuscula si un Numar) Bafta

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Inainte puteai pune cam ce vrei tu. Acum e exact cum a zis si miruna

| MirunaxD a răspuns:

Iti spune ca Id-ul este deja folosit si parola trebiue sa contina cel putin o litera mare si numere Ex: ExeMplu123