| Tyna_2765 a întrebat:

De ce nu pot sa postez raspunsuri? Imi cere sa verific adresa de email dar am verificat-o deja sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Daca deja ai confirmat-o, trebuie sa astepti cateva ore-zile. In mod normal, pana maine ar trebui sa se rezolve. Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cristina92, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| Silvia a răspuns:

Asta se întâmplă la întrebările care au fost şterse deja.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa dai accept la acea adresa. Abia dupa aceea te lasa sa raspunzi ca logat.

| Tweetymrrr a răspuns:

Goggle Crome ca browser. Deloghaza`te si intra din nou. Daca nu vorbestecu un adimistratorhappy
BaFTha`!