| Razvan a întrebat:

De ce oamenii nu au curajul clipei?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Probabil pentru ca sunt constienti ca dupa clipa curajului urmeaza clipa repercursiunilor si se tem de pretul ce va trebui platit pentru clipa de curaj.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pentru ca suntem niste lasi!
Pentru ca ne lasam condusi de ceilalti, pentru ca ne e frica sa nu fim refuzati, pentru ca emotiile sunt mult prea mari, pentru ca as putea continua lista la nesfarsit...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De prosti...
De prost inclusiv, recunosc.

| Zodiac a răspuns:

Nu poti generaliza asa.nu toti sunt la fel. unii traiesc clipa altii traiesc doar cu gandul la ea.winking .eu sunt pro big grin

| theodoraafi a răspuns:

Din cauza emotilor. a temerilor...

| bluesky a răspuns:

Pentru ca sunt coplesiti de emotii, in acel moment! Mare greseala dar a gresi e omeneste!

| therock a răspuns:

Carpe diem, traieste clipa...pentru ca au o retinerehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De frica Necunoasterea tot timpul ne da o stare de emotie si da dezechilibru Necunoasterea este egal cu frica