| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

De ce pe www.imvisible.ro arata aproape mereu aiurea statusul unei persoane? adica eu vorbesc cu cineva pe mess si e online si dau sa vad acolo si scrie ca e offline sau invisible, la ce mai e buna adresa? care este cea mai buna adresa de detectare a "invizibililor"?

20 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Cea mai buna adresa este http://ydetector.com, nu. ro!

| razvanz a răspuns:

Daca nu e bun www.imvisible.ro foloseste www.ascuns.ro sau www.ycheck.net sau www.ydetector.com sau www.invizibil.net sau poti folosi o functie a id-ului imrobotel.
Adauga in lista id-ul imrobotel si ii "zici" detect...
In loc de... scrii id-ul care vrei sa fie verificat. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DIN punctul meu de vedere ai pus o intrebare prosteasca.SI tu esti proasta la fel ca intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela_liana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu ma uit pe imvisible si e chiar foate bun www.imvisible.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca nu e bun programul asta foloseste programul:WWW.ascuns.ro sau. com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

69Sandy69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa face, o fi de la ei, gresesc si ei ca si eu am patit la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da siu eu cel mai bun program chiar il si am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monitoring-services.com e cel mai bun site in acest sens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am skype 3. 00 version full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvisible.ro are probleme in ultimul timp. Poti folosi cu incredere www.invizibil.info FUNTIONEAZA 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carmen. bulai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florianastelica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipek [badita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este ca tine

| mrbazha a răspuns:

Eu folosesc www.imvisible.im sau ymvisible.im sunt bune si functioneaza tot timpul...sunt de altfel cateva sute de site-uri de detectare. trebuie doar sa dai un google search

| cata123456789 a răspuns:

Chiar e porcarie ca acum am intrat si mie imi arata ca e offline da el e online porcarie mare