| Proff_Michael_1982 a întrebat:

De ce sa tii cont atunci cand organizezi o nunta?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

E mult mai complicat si mai obositor sa se ocupe cineva de fiecare aspect al unei nunti, ca pe timpuri. Mult mai lejer este acum sa platesti o firma, o agentie care se ocupa cu organizarea de evenimente (nunti, botezuri, etc.).

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt firme specializate pentru pregătirea unei nunți, totul pleacă de la bani, ei sunt pe primul loc.
Pa, pa.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai in primul rand de ce fel de mancare se serveste in restaurantul respectiv si in al 2-lea rand de popularitatea restaurantului.