| AvalohAlyn a întrebat:

De ce sau de cine iti este mare DOR in viata aceasta?

Mie de copilarie si inocenta acelei perioade precum si a fericirii din acea perioada a vietii mele.

Voua?

Răspuns Câştigător
| Graphe a răspuns:

Îmi este dor de bunica mea, de cum mă aștepta ea în fața casei atunci când veneam în vacanțele de vară la ea, de îmbrățișările ei strânse, de zâmbetul ei cald, de prăjiturile ei, de sfaturile ei... Aș mai vrea să retrăiesc o vară ca aceea. happy
Ție de ce sau de cine îți este dor?

O zi faină.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Si mie imi e dor de copilarie, puritatea pe care o aveam atunci. Cum ma jucam, cum eram fericita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai zis de copilarie... imi e dor de negresele din copilarie si de cartofii prajiti cu cascaval razuit si ketchup.

Mi-e foame. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Grey.

| Cristinaaa57 a răspuns:

De copilarie pentru ca atunci nu sufeream dupa anumite persoane, nu puneam la suflet orice.Mi-e dor si de unele parti din trecut, as da orice sa dau timpul inapoi si sa retraiesc acele momente

| SebylVane1890 a răspuns:

Mi-e dor sa fiu fraiera, cateodata.
Si mi-e dor de somn, vine atat de greu la mine in ultimul timp, am senzatia ca il intimidez cateodata, dar nu o fac intentionatsad