| Sabou_Gabriel_1995 a întrebat:

De ce se iau carnetele la vizat? ( adică la începutul anului când directoarea semnează şi pune ştampila şcolii)

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Pentru că tu când termini liceul și nu există nicio dovadă pe carnetul tău că încă ești acolo(terminând ori prin abandon ori în mod normal) poți să te duci în continuare cu carnetul ca să ai parte de reduceri pentru elevi.

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Viza iti trebuie la decontarea biletelor de tren sau a unor excursii.

| GalwayGirl a răspuns:

Aceea viza demonstreaza ca tu inca esti elev!