| lorela a întrebat:

De ce simt nevoia sa mananc ceva dulce la cateva zile de ne mancat nimi dulce /?

Răspuns Câştigător
| FFAP a răspuns:

Eu simt nevoia sa manc ceva dulce din ora in orarolling on the floor. Sunt consteinta ca nu e sanatos, dar din moment ce am arderile bune si-mi permit, o facrolling on the floor.
Pe bune...nu e stres, o data la cateva zile, cica. Eu as manca continuu! Am depozit de dulciuri in casasmug. Take care!

11 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Şi mie parcă mi-e poftă să mănânc des câte ceva dulce. Probabil aşa te-ai învăţat. Încearcă să înlocuieşti acest "ceva dulce" cu un fruct.
Numai bine!
Pumpkin Pie

| addictEd_4372 a răspuns:

Sunt sigur ca esti gravida!rolling on the floor

Sant doar pofte, toata lumea are laughing.

| ileanapomorin a răspuns:

Poate esti gravida

| lorela explică:

laughing)) pai si eu mananc in fiecare zi 698765432 dulciuri.

| catalinhotico_1020 a răspuns:

Imi dai funda pentru gluma dar si pentru sfat te roooooog!

| catalinhotico_1020 a răspuns:

Stai sati pun o gluma daca dai la copii de la 1-la5ani atunci fratetu varutu sau copilul tau explodeazarolling on the floor sau tu explodezi te faci ca un balon si seara bummmrolling on the floor

| catalinhotico_1020 a răspuns:

Funda?

| catalinhotico_7357 a răspuns:

Poate ca faci un pui ha ha ha eu mananc 100000000000000000 pe zi rolling on the floor dar cred ca faci laringita ha ha ha dar snexurile nu ii sanatoase is intoxicate ha ha ha buna gluma nu? funda pentru gluma

| catalinhotico_7357 a răspuns:

Dulcele nu ii sanatos dar mai bine mananca fructe

| catalinhotico_1169 a răspuns:

Eu mananc dulce din doua in doua ore ele nu sunt sanatoase eu nu mas lasa de ele nici daca vine sfarsitul lumiirolling on the floor dar nu e voie sa mananci noaptea pentru ca nu dormi bine bea seara lapte o sa dormi super succes

| catalinhotico_1169 a răspuns:

Atentie daca mananci noaptea dulce atunci nu dormi bine dar daca bei lapte atunci dormi bine mai sanatoasa e ciocolata alba dar nu manca seara succes