| Panzer404 a întrebat:

De ce suntem asa multi nascuti din 1986? Eu cred ca statul a platit múlt cine a facut copii, sau nu? Imi cer scuze pentru greseli nu SUNT roman 100%

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

De unde stii cati oameni sunt nascuti in 1986? Ai consultat o evidenta, ceva? E greu de crezut ca lumea pe atunci se inghesuia la facut copii, stiind ce perioada faina a fost.Ia totusi in considerare ca avortul era interzis...

| Dismally a răspuns:

Pana in 1989 era interzis avortul deci e normal sa fie mai multi copii in acea perioada.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Multa lume a facut dragoste atunci ca a luat Steaua Bucuresti Champions Leauge, de asta, atunci eram buni si la tenis cu Nastase si Comaneci la barna cu aur, toti eram fericiti, si eu m-am nascut in anul ala si mi-o zis a mei ca atunci cand a castigat steaua am fost conceput