| DarKJoKeR a întrebat:

De ce unele din intrebarile si raspunsurile mele sunt aprobate foaaaaarte greu? am unele raspunsuri care nu au fost aprobate de 5-6 ore...

Răspuns Câştigător
| andreea8888 a răspuns:

Pt primele raspunsuri este necesara controlarea mesajelor, ca acestea sa indeplineasca cererile siteului, si din acest motiv, afisarea apare cu intarziere!
Daca raspunsurile tale nu vor contine jigniri, amenintari, limbaje triviale, exprimari lipsite de coerenta sau atentie gramaticala, dupa un anumit nr de raspunsuri, aprobarea adminilor nu va mai fi necesara, iar raspunsurile si intrebarile se vor aproba direct!
Dupa cum spuneam, sa speram ca devi expert TPU!happy

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Un expert TPU verifica intrebarea pentru a nu contine injuraturi, jigniri sau amenintari la o persoana.

Dupa primele 30 de intrebari se vor aproba automat.

| julliano a răspuns:

DarKjoceR, vad ca ai 18 raspunsuri, la peste 30 o sa treci de moderare si nu vei mai astepta cu orele. Asa a fost si la mine.

Annitu, la tine la fel. trebuie sa ai tot 30 de raspunsuri, nu 40 de intrebari happy

Hai, ca daca trageti tare, in o zi le faceti. Bafta!

| annitu_7383 a răspuns:

Si eu am peste 40 de intrebari si tot asa; nu se aproba (adica sa aproba greu)saddar pe alt cont ...care a fost suspendat (degeaba)

| FoXy a răspuns:

Asa era si la mine, daca scrii corect si respecti regulile si mai ales nu injuri se vor aproba singure.
Pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...lasa, ca mai ai pana la 24 hore! happy