| Jokerashul a întrebat:

De ceva timp amintirile neplacute si greselile din trecut imi provoaca nervi, insomnii si anxietate. Poate suna foarte stupid, dar cum trecem peste ele? Si de ce nu putem sa le uitam dupa atata timp? Orice om trece prin asta sau sunt putin dus cu capul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa ai preocupari noi.Ca sa nu ti se mai intoarca gandurile la acele amintiri.

| Leocerba a răspuns:

Poate suna la fel de stupid dar poate ca nu putem uita greselile ca sa nu le repetam ci sa facem eventual unele noi. Asta numesc eu experienta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa accepti ca esti vinovat in majoritatea cazurilor, asta le opreste.
iar daca pe bune nu e vina ta, si asta le opreste.