| criss_2781 a întrebat:

De cine te-ai indragostit prima data ( povesteste cu lux de amanunte )?

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Se spune ca marea dragoste o intalnesti o singura data in viata, eu am intalnit o si inca mai ma gandesc la ea, din pacate nu a fost sa fie

| Aniiia a răspuns:

Eram la scoala in clasa a v-a(bine sunt si acum)si era iarna. BFF a mea i-a spus dnei de romana ca sa iesim o ora afara si am iesit! Ne-am jucat noi cat ne-am jucat ca eu, nu stiu cum mi-e venit.de i-am dat in cap unui baiat din clasa a 6-a love struck Atunci,s-a intors si el si a dat si el si m-a prins si intr-un fel ma imbratisatkiss, apoi mi-a zambit si dupa aceea m-am indragostit de el treptat, pana ce am ajuns sal iubesc nebuneste. Dupa aia am aflat ca ma place.El mi-a spus pe mess si acum 2 saptamani. asteptam masina si eram cu verisorul meu si nu ma lasa in pace si el(baiatul)se uita la mine si am auzit ca un coleg de-a lui ia spus.Alex,cei cu tine? Fii atent aici. si am zambit si el si mi-a facut si din ochi.se tot uita in spate cand sunt in spatele lui.Il iubesc asa mult!kiss fundita? Nu stii cat imi bate inima de cate ori il vad.