| a întrebat:

De Halloween as vrea sa ma costumez in Lady Gaga, dar nu am de unde cumpara vreun costum in genul asta.deci, ce sugestii aveti? cum as putea sa imi confectionez unul?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Vai...De halloween nu se constumeaza in vedete! se constumeaza in ceva infricosator cum ar fi zombie fantoma vrajitoare si etc. Asta nu inteleg oamenii in traditia de halloween

De halloween se contumeaza in ceva infricosator nu in vedete sau printese zanisoare sirene si toate prostiile
!

| YourDailyApple a răspuns:

Simplu, deschide congelatorul si pune vreo cateva halci de carne pe tine. Asta am vazut ca se poarta acum happy.