| crisu2012 a întrebat:

De pe ce site sau program as putea descarca muzica.Va rog sa nu fie virusi! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Cu acest program poti scoate muzica direct de pe youtube:
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm
Dupa ce l-ai instalat, deschizi programul, copiezi link-ul de la pagina web de youtube si ii dai "paste" in casuta, si iti descarca melodia.
Funda?:)

1 răspuns:
| blueblood30 a răspuns:

Video 2 mp3 intri pe sait si te duci pe youtube dai pe melodia pe care o vrei copiezi linkul si il bagi in casuta aia