| MihaLoveYou a întrebat:

De unde gasiti imaginile alea miscatoare?

4 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

"Gif animator 5" (il gasesti pe google) scoti cadre din filme intr-un folder, sau folosesti poze editate-n prealabil in editoare foto, si-ti faci avatar animat. La asta pe care-l am, am bagat 360 de cadre, dar am unul neterminat cu 1200 cadre, si astept un nou episod dintr-o animatie, sa-i pun finalul si-l fac public. tongue

| Butsilee a răspuns:

De pe google laughing scrii imagini miscatoare si gasesti cate vrei thinking nu e greuwinking sunt chat-uri thinking

| ioa_9738 a răspuns:

Pe google imaginibig grin
gasesti ce vrei

| oanamariasavincuelenamonalisasiambelelarisecelemai a răspuns:

Asta vreau si eu sa stiu
cine siti il rog sa-mi zica