| andaaa_8993 a întrebat:

De unde pot cumpara bicarbonat de sodiu si peroxid de hidrogen pentru un tratament?

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

"Bicarbonat de sodiu" - poţi găsi pe la orice supermarket sau pe la orice magazin alimentar, iar pe celălalt produs, anume - "peroxid de hidrogen", poate îl găseşti pe la magazinele cosmetice sau farmacii. De nu, măcar interesează-te de la ele despre acesta, adică - unde l-ai putea găsi(?).

http://www.farmablu.ro/farmacie/bicarbonat-de-sodiu

Baftă!

| Turquoise a răspuns:

Peroxid de hidrogen este apa oxigenata si se gaseste in farmacii happy si bicarbonat de sodiu gasesti in orice magazin alimentar

| Turquoise a răspuns:

@andaaa apa oxigenata e 2-3 lei si bicarbonatul 1, 5 lei

| RecycleBin a răspuns:

Bicarbonat de sodiu de la magazin(dr. oetker)peroxid de hidrogen, nu stiu:d

| RecycleBin a răspuns:

Cam 1, 50 lei 50 de grame. Poti sa te duci in supermarketuri la raionul cu prajituri de facut, creme, praf inghetata, etc. Cam atat costa.

| pancake_4521 a răspuns:

Am cumparat bicarbonat de sodiu de la un chiosc, am dat 70 de bani 50 de grame. E firma casa prajiturilorhee hee

| Miorita_Paraschiv_1962 a răspuns:

Peroxidul de hidrogen alimetar se gaseşte doar in Anglia si in SUA si se elibereaza cu reteta. Succes.

| andaaa_8993 explică:

Si cat costa aproximativ?

| Denis_3093 a răspuns:

Peroxid de hidrogen de la farmacie iar bicarbonat de sodiu de la magazinele alimentare!