| MaGicElEmEnt a întrebat:

Dece nu merge sa dau fundita la aia care mi-ai raspuns mai tarziu? ca primul care mi-a raspuns nu era folositor raspunsu si nu vreau sa-i dau funda dar vreau la una sa-i dau funda da nu merge
P. S ia a raspuns dupa ala va rog ajutati-ma primul care raspunde bine primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Se mai întâmplă, este doar o defecţiune.Nu ai de ce să-ţi faci griji. Aşteptă 10 minute, iar dacă nu merge să dai, trimite problema adminilor:http://www.tpu.ro/contact! Succes!

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Asta este regula

| Lovepoison a răspuns:

Trebuie sa astepti pana raspunsul acela este aprobat. Ar trebui sa apara funda aceea alb-negru in dreptul fiecarui raspuns. Daca nu apare, inseamna ca e o problema tehnica sau raspunsul trebuie sa fie aprobat.