| GruB3r a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor. am un proiect la scoala pentru craciun trebuie sa fac cadou unei colege ceva in valoare de 20 lei da nu prea stiu ce
dau funda pentru cel mai original raspuns

Răspuns Câştigător
| JoDenVille a răspuns:

Poti sa ii iei ceva de plus, o bluza, o canutsa dragutsa, o pusculita colorata, bijiterii, o esarfa simpatica sau un arafat, o caciula amuzanta, daca sunteti prietene foarte buna ceva personalizat cu voi 2 big grin poate si o cutie de bomboane, sau ceva ornamentalhee hee poti alege din multe lucruri

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat