| ApolloKGB a întrebat:

Deci am o intrebare simpla. La scoala am lovit cu creta in cap o colega pe care o consideram aproape toti colegii o mincinoasa si toate celelalte. Ea, doar pentru faza asta, a vrut sa ma parasca (OMG rolling on the floor ). Ieri nu a reusit asa ca a spus ca 'o sa incerce azi'. Vi se pare normal sa faci asa ceva daca cineva iti arunca o creta rotunda si lunga de nici un centimetru in cap? Si credeti ca as putea pati ceva atata timp cat diriginta de matematica abia o suporta pe ea, in mine are incredere si stie ca am defectele mele, in plus am note mari (cea mai mica nota e un 8 in teza, dar cu un punct in plus s-a facut 9)? Am pus intrebarile din pura curiozitate.

Răspuns Câştigător
| m3m0 a răspuns:

Daca spune, dirigata n-are ce sa-ti faca, din contra, o sa o certe pe ea k e prea sclifosita.

1 răspuns:
| Daniel2105 a răspuns:

Se mai intampla si eu am lovit laughing.