| anonim_4396 a întrebat:

Deci.am un tip in clasa. e dragut si imi place mult de el.am fost cu el cam o saptamana, asa.nu m-am sarutat sau ceva de genul. m-am despartit de el pentru ca atunci nu-mi placea de el; i-am frant inima, pentru ca el ma iubea.acum si eu il iubesc dar nu stiu cum sa-l fac sa ma sarute.va rog. ajutati-ma! sunt disperata

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Buna...pai e foarte usor pentru o fata sa fie sarutata.sau sa sarute si sa scape usor. te duci frumos la el,, ii spui ca vrei sa vorbesti cu el ceva important sa merge-ti intr-un loc mai intim si te apropii de el si il saruti.si ii spui ca il iubesti si ca iti pare rau pentru ce a fost si ca il rogi sa iti mai dea o sansawinkingmult succes:*

| bblock69 a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ce simti si redeveniti prieteni!
Si asa ajungi si la sarutwinking