| kitto a întrebat:

Deci, am vrut acum cateva zile sa descarc Limewire (un program prin care poti descarca muzica) si apare ceva cu copyright si pe site si nu merge. ma intrebam ce are? thinking

1 răspuns:
| Rossana a răspuns:

Deci- 1 nu este un program de descarcat doar muzica 2 este un progrm ce face greata! pentru ca nu iti cere detalii si descarca ori produsul gresit ori te infesteaza de virusi ( si oricum era din cauza linqului, cautal pe google si-l gasesti in 10 site-uri gratis)