| CrucifiedCountess a întrebat:

Deci gata.Am plecat de pe site.Chiar acum o sa-i zic ralucai sa-mi stearga contul! Pa.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Pariu pe 3 beri si-o jucarie erotica ca nu pleci laughing

37 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

In sfarsit! Du-teee... Ai mai zis o data asa. Sper ca de data asta sa te tii de cuvant.

| tukhey23 a răspuns:

Stai nitel? De ce pleci? Nu inteleg motivul? Eu credeam ca fetele sunt mai putenice decat baieti.Cineva destept a zis:"Toate injuraturile, jignirile, loviturile ma fac mai puternic."Tu draga crucified trebuie sa ig. lucrurile urate care se zic despre tine. Dar se pare ca nu o faci.Imi pare ca pleci. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin cu tine! happy ma iei? Maine o sa-ti treaca si iar o sa mai pui niste intrebari cu tenta sexuala si ironice la adresa pasaricilor care se dezvirgineaza chiar si la o partida de sah...tongue deci sa-ti fie clar-nu pleci!

| Elly4all a răspuns:

Offf ...deci asa pleaca toti de pe site.si ce facem frate? o sa ajungem sa dau eu intrebari si sa-mi raspund tott eu? o hai ca nu cred ca este chiar atat de rau poate te razgandesti.imi pare rau daca vei pleca si tu... in curand unul cate unul vom pleca si ce o sa ajungem nu a ajuns bine site-ul asta.mai gandeste-te si spune-ne ce ai hotarat. app dc pleci?raised eyebrowsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce?

| urbanghost a răspuns:

Pai? Care te-a suparat?

| Flav a răspuns:

Pe pariu ca nu pleci? happy

| CrucifiedCountess explică:

Plec caci mi s-a luat de site-ul asta..atat.

Janina
| Janina a răspuns:

Iar te joci cu noi...sa plec
.sa nu plec.sa plec. sa nu plec
... sa plec laughing
mai bine stai tongue

| CrucifiedCountess explică:

Nuu de data asta chiar plec..azi e ultima mea zi pe site.cand ies de la servici dau o fundita si gata

| Barajag a răspuns:

Sa-ntelegem, cineva te-a facut sa fii in starea asta? adica sa nu lupti pentru tine? cum vine asta...fii tare, nu renuntahappy

| CrucifiedCountess explică:

Flav astept berile si jukria..nu vreau vibrator! poate un catsuit sau catuse.

cami
| cami a răspuns:

Hai mai Georgiana, fi serioasa happy
[Asa ziceam si eu, si na` ca n-am mai plecat.]
De ce? pai cu cine sa ma mai amuz eu ca se ia de Dl.Inginer, cu cine sa rad in hohote ca "pasaricile si cocoseii", treaba lor ce-ar vrea sa faca...
Cum iti mai gasesti un un potential gagjic, daca nu aici pe TPU, cine sa-i mai zica lu` @alyntgjiu sa-si schimbe moaca laughing
Hai nu fi...sad si ramai...
Ramai happy?

| Flav a răspuns:

S-ar putea sa le primesc eu si inceteaza cu copilariile, nu pleci nicaieri ca nimeni nu te vrea plecata de aici, oricum daca iti dau catusile, le probam impreuna?rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Hai mai inceteaza, atunci bem impreuna 3 beri ''din sticla'' ca sa nu mai pleci, te-am convins?:->

| remus a răspuns:

De ce plecat cind tu fost draga!

| CrucifiedCountess explică:

Flav. le probam. da' poate te bate sti tu cine laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Conty, poate te las sa pleci in seara asta. Dar maine nu e asa ca te intorci?

Uite, te astept la 9 dimineata, 9 fix, punct cu o cafea mare, aburinda. sa comentamwinking Te-am momit sa ramai?happy :*

| dulshe a răspuns:

De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă este decizia ta, du-o până la capăt.
Rămâi cu bine.
Pa, pa.

| CrucifiedCountess explică:

Zbenguici. din pacate nu beau cafea. poate un 1 in 1

| CrucifiedCountess explică:

Dc plec. oare pentru ca mi-a fost sters un post si nu am fost anuntata ce si cum? pentru ca sanchi "leza" pe careva? n-am dat nume.sunt destui mu... i pe site care parca zici ca si-o trag cu vreun admin si ala ii pupa undeva unde nu ii bate soarele si gata.dorinta indeplinita!

| CrucifiedCountess explică:

Merci Legiuitoare pentru invitatia subtila de a pleca.plec singura, merci!

| CrucifiedCountess explică:

Si apropo..plec ca ma oftic ...ca aia se f...in cur si-mi fac pofta si nu ma invita!

| CrucifiedCountess explică:

GRiM faci muschi de padure pe limba daca nu plec?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dc pleci din familia noastra? sad Asa au plecat multi si chiar nu inteleg dc.Site-ul acesta este foarte interesant si avem multe de invatat.happyRamai cu noi.big grin
Mie chiar mi se pare ca esti o persoana foarte simpatica si cred ca nu numai eu sp asta.happy
Sper sa ramai cu noi pe site.Sa ma anunti si pe mine daca te razgandesti sad

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Conty daca dau 2 in 1 te momesc si pentru data viitoare cand o sa mai ai chef sa pleci?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cred, te cred... of, serviciul asta al tauhee heeUnde pleci ma? Treci inapoi si nu mai fa figurirolling on the floorDau un 1 in 2 cu vrei tu...stai aici:*

| lia a răspuns:

Daca pleci tu, cine crezi ca mai are curajul sa isi ceara scuze in public de la Bro?
Cine ne mai intreaba de lifturi care nu consuma curent electric ci energie umana? laughing rolling on the floor

auran
| auran a răspuns:

Dar, ce s-a intamplat draga?!