| anonim_4396 a întrebat:

Deci. Scriu o poveste si apare un personaj rau dar nu stiu ce nume sa ii pun. E barbat. Vreau un nume vechi dar frumos nici prea romanesc nici prea de alta limbahee hee. Oricum poate fi si nume nou dar sa fie frumoas! Sau numele unui baiat pe care il urasti din tot sufletul.sau care te enerveaza! Daca aveti o idee va rog ajutati-ma si va multumesc mult kiss

Răspuns Câştigător
| chrissi a răspuns:

Vladianhappy

8 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Fara "deci", asa zicea un user-"menghina" parca ii se spunea plus inca alte cateva cuvinte.ceva de genu'hee heeCred ca Menghina thinking este un nume rau, sau cel putin ne duce cu gandul la ceva urat. Dar Demonius?

| hamsterx a răspuns:

Răus :d

| betty17 a răspuns:

Vladimir, Tepes, Cezar, Mauro

succes

| ramona_1444 a răspuns:

Petre, david

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Austrian, mihai, nicky, andreas

| oky a răspuns:

Ciupanezu, Denwer, Spanu', Spike

| ~kostynela~ a răspuns:

Laurentin, dracus,big grin, filimonlaughing, caesarwinking, spartacushappy hugo sau alcideshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samson rolling on the floor.