| RoxiiSiAtat a întrebat:

Deci scriu un cuvant la "Caută întrebări sau răspunsuri", dau click pe "cauta", se incarca si apoi apare aceeasi pagina pe care eram deja.straight face
Care poate fi problema?
Dau funda, etc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, într-adevăr, este una dintre problemele site-ului, care predomina ziua. Deci, dacă vei încerca să dai o căutare după orele 23:00-00:00, nu vei mai avea probleme de acest gen. În rest, în timpul zilei, caută pe Google! Altă soluţie nu prea ai/avem. Asta e...
Succes!