| oana2010 a întrebat:

Deci toti prietenii ma intreaba cand intru pe mess daca joc pool dar eu nu stiw sa joccryingcrying Cum se joaca pool?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

In primul rand sa ca poti sa joci pool pe mess iti trebuia Java, il descarci imediat dupa google.
Mie mi se pare usor sa joci pool(biliard), pentru mine a devenit o obsesie cand ma apuca sa joclaughing. cauta jocul biliard si o sa vezi cum este, cum se joaca.mai exact ai un bat d'ala ce o fi si o masa pe care sunt puse bile si pe care trebuie sa le bagi pe rand il gauri din alea.

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pool = biliard. si cred ca biliard stii cum se joaca.

| arysa a răspuns:

Trebuie sa dai cu tacul(batul ala) in bila alba si aceasta sa lovesca o bila colorata si sa o bage in gaura. Bilele colorate sunt de 2 feluri daca te uiti atent si unele sunt ale tale celellalte ale partenerului de joc. Nu trebuie sa bagi bila neagra in gaura decat daca termini bilelel colorate, pentru ca daca o bagi castiga celalalt. Batul ala se misca folosind click dreapta(ca sa loveasca bila) si click normal ca sa-l pozitionezi. Astea ar fi regulile principale; Incearca sa joci cu cineva si vei vedeawinking

| psihox a răspuns:

Nu polo pe apa? Echipe de fete si de baieti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pool:inseamna biliard, normal daca sti sa jocirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg dc trebuie sa radeti pentru ca pur si simplu nu stie a doua denumire a jocului de biliard? pur si simplu nu stie voi v-ati nascut toti invatati? eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ap daca u nu sti ce inseamna pool...inseamna ca trebuie sa meri la morga...laughing oameni nebuni pool-biliard tu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine joaca aici http://fanatikpool.yolasite.com 3d live pool simuleaza perfect realitatea si poti juca online fara java ;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pool e biliard:p