| euuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Deci TPU am cunoscut un baiat pe net din algeria care mai ampoi mia porpus o relatie am acceptat si azi avem o luna si 2 saptamani de cand suntem impreuna ne-am mai certat dar ne-am impacat iar si afost totul bine etc etc...prblemam ea este ca acu intr-o seara eu nu eram pe facebook dar eram conectata pe telefon si vorbeam cu el de pe telefon iar el mi-a zis sa folosesc computerul sa vorbim dar eu eram bolana si nu ma timteam bine si am zis ca vorbim de pe telefon si eu cand i scriam el imi rapundea fff greu si eu m-am enervat si ne-am certata i-am zis ca eu stau special pentru el si il astept sa intre pe facebook sa putem vorbi si el imi rapunde asa greu (imi raspunea dupa 10 minute ceea ce nu a facut niciodata pana acum)apoi el mi-a zis ca e ffff bolnav si ca de aia raspunde asa greu pe urma i-am zis ca atunci cand se simte bine si are timp sa imi psuna ca atunci vin pana atunci eu nu mai stau ca poasta sa il astept si am inchis facebookul a doua zi cand am intrat a sters relatia noastra de pe facebook si ma sters si pe mine de la prieteni ...intrebarea mea e ce so fi intamplat? sad

1 răspuns:
| Cleopa a răspuns:

In primul rand NU MAI CREDE IN RELATIILE VIRTUALE! chiar crezi ca ii pasa de tine unui om care nu te-a intalnit niciodata fata in fata? vorbea cu tine ca sa isi ocupe timpul liber! cine stie ce traficant de femei o mai fi! lasa-l fata ca nu merita atentia ta! indrapta-ti atentia spre cei care ii cunosti si consuma-ti timpul cu ei, nu pe net cu unul care se preface ca-i pasa de tine! chiar crezi ca un barbat sta cuminte pentru o fata cunoscuta pe net? fii serioasa! e foarte usor sa te prefaci pe net, mai ales unui barbat! s-a intamplat ca s-a plictisit de tine si-si cauta o alta iubire virtuala. sau poate el avea acolo o iubita si s-a certat cu ea si exact cand te-ai certat si tu cu el a sters relatia de pe facebook care de fapt era pentru cealalta, nu pentru tine! deci, asculta-ma! sa nu ai incrdere niciodata in cei de pe net din caz ca nu vrei sa ajungi prostituata si maltratata prin alte tari!