| SonicAriciul a întrebat:

Din ce motiv hi5 a fost cea mai populara retea de socializare in Romania inainte de Facebook si nu Myspace ca in majoritatea tarilor? De ce nu a prins Myspace in Romania?

1 răspuns:
| 120bulevard a răspuns:

Pentru ca hi5 era o aplicatie folosita de balcanici si populara in Europa de Est, asa ca lumea a dat mai multa importanta hi5-ului, mai e si inca este VK, tot o aplicatie de socializare care se foloseste doar la ucrainieni si rusi si e cam la fel de populara precum Facebook la modul local