| anonim_4396 a întrebat:

Din ce motive unele persoane fumează pe ascuns sau noaptea, când ceilalți membri ai familiei dorm și nu în văzul lumii, împreună cu alți oameni?

Răspuns Câştigător
| Lauramee a răspuns:

Din multe motive, ori nu sunt mici si nu au voie, ori nu vor sa stie unele persoane ca ei fumeaza, ori au zis ca se lasa si nu au reusit si fumeaza pe ascuns si lista poate continua...

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Depinde ce fumează. Dacă fumează verdeață e lesne de ce se ascund. laughing

| InYourMind a răspuns:

De idioți ce sunt nu vad de ce sa se ascundă adică fumezi foarte bine nu e nimic de ascuns tor se afla pana la urma