| Butsilee a întrebat:

Din greseala am sters Recycle Bin de pe desktop big grin cum il pun/aduc la loc? big grin

12 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Esti sigura? Din cate stiu eu recycle bin nu se poate sterge.

| Butsilee explică:

Da mai lume l-am sters thinking ce nu s-a mai pomenit asa cevaraised eyebrows

| usernamealy a răspuns:

Intra pe start la search si scrie recycle bin si copiaz/o p desktop nu o pune direct ca dupaceea o sa iti dispara din search si poate ca o sa mai ai nevoie de el vreodta daca o sa il mai stergi din greseala

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Ai aruncat coşul de gunoi la gunoi? Hai c-ai făcut-o p-asta, n-am prins-o! Cât despre problema poţi folosi "SHIFT+DELETE" pentru a şterge, dacă merge. Chiar n-am mai auzit aşa ceva!
Baftă!

| TeoIonela a răspuns:

Cum sa stergi Recycle Bin? nu se poate

| MissD a răspuns:

Ba se poate. eu l-am sters de cand mi-am cumpoarat laptopul. Si nici acum nu-l amlaughing. Pot trai si fara el.

| cristina12310 a răspuns:

Nu stiu, din cate stiu eu nu merge sa il stergi... in fine, descarca-l de pe net / fa-ti alt server la pc/laptop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar se poate sterge happy Din greseala. si el l-am sters acum laughing Deci nu stie nimeni cum se aduce la loc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aveți Windows vista, dați click dreapta pe desktop apoi clic pe personalize, apoi pe change desktop icons, bifați recycle bin apoi aply(oK). Multă baftă!

| venezuela a răspuns:

Mai aly, si daca nu-l gaseste nici cu search laughing?

Alte răspunsuri
| barcelona_3764 a răspuns:

Raspuns anonim, mersi, eu am Vista si am facut ce mi-ai spus.