| teodora555 a întrebat:

Doamna a facut o chestie cu noi sa trage la sort si celui care l-am picat sa-i dam cadou. eu trebuie sa- i dau unui baiat si hHABARNAM. ma puteti ajuta. REPEDE. maine trebuie sa ddau cadoul.sunt in clasa a4a

1 răspuns:
| Alexy271 a răspuns:

Pai poti sa ii iei o agenda(eu asta i-am cumparat colegului meu azi si sa bucurat enorm), sau o caciulita la moda cu un fular, sau o carte, spray, deodorant, parfum. Dar cel mai fain ar fi sa ii iei acel set de caciulita cu fular sau manusi. Bafta happy