| Alexandrinaa a întrebat:

Dragii mei, pe facebook a aparut mai nou acel joc "Adevar sau provocare". Atat eu cat si un prieten ne-am confruntat cu o problema: de ce oare apare ca noi am fi raspuns la propriul nostru profil? Ni s-a spart parola sau? Mai ales ca la orele acelea nu eram nici unul dintre noi la calculator. Mersi

Răspuns Câştigător
| SweetySweet a răspuns:

Off.si mie imi aparelaughing De exemplu, cineva raspunde la o intrebare despre tine si inloc sa scrie numele aceluia care a raspuns apare numele tau si chiar si poza. stati linistiti ca nu vi s-a spart parola, e doar o prostie oh go on.
Sper ca te-am linistit :*.