| futwotenqr a întrebat:

Dupa ce m-am ras in zona pubiana de mai multe ori, acum parul s-a extins spre picioare, cum scap de el?!? are firu gros ca in zona pubiana. :l straight face

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Du-te la jumulit - coafor - epilat

| Bunicul62 a răspuns:

Ceara este scumpa rau vezi sa nu te oparesti ca doare de te seaca la inima. Poti cumpara ipsos de modelaj il faci cum scrie la instructiuni apoi ungi zonele astepri 10 min si se face ipsosul scindura, Apoi tragi de el si faci auuu dar ramine locul ca in palma.Pai necuratul te pune sa dai cu lama Am auzit de niste centre care folosesc laser si nu mai creste par dar tratamentul scump ca aurul alb

| Betty a răspuns:

Wtf?! Te-ai facut cu lama? Normal ca e gros firul... Raspunsul este ceara! Te duci frumos la salon si te faci cu ceara ca altfel firele de par vor fi atat de dese ca cele din barba unui barbat :o :o :o