| speranza24 a întrebat:

Dupa voi e posibil sa fii casatorita, sa-ti iubesti sotul, sa ai, o viata de familie fericita, dar in acelasi timp, sa poti iubi cu aceeasi pasiune, dorinta si pofta de viata o alta persoana? Ca si cum ai avea, o viata dubla, dar pe care le traiesti la maxim, tinand cont de tot ce poate implica o astfel de situatie...

Răspuns Câştigător
| casperboyy a răspuns:

Eu cred ca se poate. Acum intrebarea e ce faci sa le impaci pe amandoua. Asta e adevarata intrebare...

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu se poate, iti iubesti sotul, copii, parintii, in rest...

| mami a răspuns:

Ai auzit proverbul- cine sta cu fundul pe 2 scaune in final cade

cu sigurantza este posibil

cu coditzia ca acea persoana sa fie o parte din tine crescut sub inima ta

| mami a răspuns:

Scuze- conditzia

| ingerash_1766 a răspuns:

Nu poti iubi decat o singura persoana o data, pe cealalta persoana poti sa o doresti, sa fi atrasa sau atasata de ea, iubirea inseamna o implicare totala de sentimente, pentru o singura persoana, de aceea nu poti sa iubesti 2 de odata, psihologic vorbind, e aproape imposibil, dar multi comfunda pasiunea si atractia puternica, cu dragostea,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speranta24-este perfect normal. unde locuiesti? hai sa-ti las si numarul meu de telefon, vrei? rolling on the floor