| Izabela000 a întrebat:

E adevarat ca e imposibil sa inveti perfect la toate materiile la medicina oricat te-ai stradui? sa ai note foarte mari la toate?

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde și de noroc laughing.
Medicina nu e 100% pe inteligenta e și pe ce noroc ai.
Tu poti habar sa nu ai de subiectul respectiv și colegul sa îl știe. Sau sa pici pe număr prost. Ca nu prea exista subiect unic. Multi dau pe numere. Adică nu porni ca vei lua doar 9 și 10 ca vei rămâne dezamagita laughing. Dar nu mă înțelege greșit, nu înseamnă ca vei lua doar 5 pe linie. Vei mai lua și câte un 7, 8 dar nu e capăt de lume. Dar se poate lua și 10 dacă chiar te străduiești temeinic și stai bine cu timpul la examene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un geniu, nu.