| ~AleXa~ a întrebat:

E adevarat ca pe 5 mai e greva a profesorilor? laughing confused

9 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Din cate stiu, profesorii intra in greva de pe 1 iunie.

| Butsilee a răspuns:

Au facut "greva" mai fac inca o data?
:X

| dynasmile21 a răspuns:

In cazul in care situatia din invatamantul romanesc nu se va rezolva atunci profesorii(din toata tara) vor intra in greva generala din data de 6 iunie. Iar daca asta se va intampla bacul va fi amanat, nu se vor incheia mediile, deci nu vor termina clasele.
Vom vedea! Nu putem decat spera ca nu vor intra in greva chiar in ultimele zile!

| sasha a răspuns:

Nu este adevarat cel putin al mine la scoala nu e greva big grin

| a răspuns:

Nu , nu este .

| Ioana22B a răspuns:

Tot ce sper e sa intre o data in greva ca m-am saturat!

laughing

| YukiMrM a răspuns:

Raspundeti si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica maine? Nu cred dar sa speram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai = ziua barbatului laughing

daca ai profesori de gen masculin poate ca nu vor veni la ore... se vor duce la baut big grin