| mariuschakra12 a întrebat:

E cineva de aici care vrea sa vb engleza la nivel conversational? Putem vorbi pe skype sau zoom sa invatam

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu sunt fluent in engleza, dar nu folosesc skype sau zoom. Sorry!

| Gnomzy a răspuns:

Salutare, așa random nu cred că vei găsi pe cineva. Totuși, îți recomand să găsești pe internet un profesor care să te îndrume, bineînțeles cu plată. Așa cred că e cel mai bine.
Saau, ai putea intra pe clubhouse, pe camere de learning.
https://www.cambridgeexamcoach.com/......r-c2-exam/

Sau ai putea să intri pe omegle și să-ți exersezi engleza :))
Mult succes la exersat!