| QAkkyQ a întrebat:

Eo nu stiu zodiacul chinezesc dar peste si scorpion ce sunt in zodiacul chinezesc? Funda cine rasp primul!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.horoscopurania.ro/horoscop-chinezesc-2011
www.elystar.ro, secțiunea zodiacul chinezesc
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

In zodiacul nchinezesc, zodia nu este calculata in functie de data, ci de anul nasterii. Zodiile sunt tot 12, si acum depinde in cean te-ai nascut.

| dعα a răspuns:

Pai tot ce stiu din zodiacul chinezesc este ca daca esti nascuta in 1999 esti in anul iepurelui tu in ce an esti?

| yournameplease a răspuns:

Scorpionul este sarpe iar pestele cal.happy

| CrowUp a răspuns:

Peste inseamna mistret

Scorpion(zodia mea)-----DRAGON!

Spor!

| paul21 a răspuns:

Zodiacul chinezesc nu are nici o legatura cu zodiacul european. Zodiacul chinezesc se bazeaza pe semnificatia aniilor de nastere. De exemplu, cei ce se vor naste anul acesta, in 2011, vor fi iepuri in zodiacul chinezesc, iar cei ce se nasc anul viitor vor fi dragoni.
Daca vrei sa afli ce zodie esti in zodiacul chinezesc, acceseaza linkul acesta: http://www.dsclex.ro/astrolog/zodiac/chinezesc/chinezesc.htm

| ASimpleUser a răspuns:

Sobolan si iepure rolling on the floor

fundita?

| Anonim1596 a răspuns:

Pesti:Iepure
Scorpion:Mistret
fundita? happy

| BlueVik a răspuns:

Scorpionul - mistret
pesti - iepure

| Cristina1010 a răspuns:

Scorpionul- mistret si pestii- iepure