| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Era ceva muzica Rock care se numea "What The Fuck!" cred... pentru ca spunea asa in muzica big grin nu stiti cum se numeste trupa care o canta? [stiu ca nu am dat prea multe detaliilaughing]... si daca stiti ceva muzica Rock solo ca sa zic asa :d si va rog nu`mi reproshatzi ca ce muzicka askult eu` 0k?batting eyelashes Multumesc anticipat!happy Funda; x

2 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

A cred ca stiu Evanescence - thoughtless asa zice in melodie laughing

Nu i asta. cum sa zic... in melodie era putin linijte[pe la mijlok] si dupa strika WHAT THE FUCK?! laughing big grin dar oricum mersi ca ai incercat :*