| DrMeow a întrebat:

Eram super entuziasta cand am auzit ca pe Antena1 va fi fi difuzata emisiunea X Factor. Insa cand am auzit ca Oana Zavoranu va fi prezentatoarea, nici nu vreau sa ma mai uit deoarece va fi un balci de balci cu ea acolo. Voi ce credeti? Fundaa

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce sa ma astept de la antena 1?
.zii si mie ce a facut in viata ei duduia asta?:... unde a cantat de are dreptul sa se afle in juriu? e o experta ceva?
... juriul de la atena 1 nici nu se comapra cu cel de la protv ( romanii au talent, care chiar mi se pare niste oameni de nota 200 )

| ImmortalQueen a răspuns:

Am auzit si eu asta, si sunt de aceeasi parere cu tine, totusi depinde, poti sa te astepti la orice de la Oana. Poate nu o sa fie asa cum credem.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Am auzit si eu aceasta stire de curand si pot spune ca sunt foarte incantata sa apara X Factor.
Intr-adevar, ai dreptate. Oana Zavoranu nu este chiar cea mai potrivita pentru a fi prezentatoare, insa Showl merge inainte cu sau fara ea.
Ma voi distra pe cinste fie ca este Oana prezentatoare, sau oricine altcineva din tara. Nu imi pasa! Doar abia astept sa inceapa. happy
Pa, pa!

| stefanutza27 a răspuns:

Adevarul e ca Oana e cam aprinsa sau se aprinde din orice. X Factor e una din cele mai fruoase emisiuni si acum Oana o sa faca di el un balci cum ai spus si tu. Existau o gramada de prezentatori mult mai buni, de ce au ales-o tocmai pe ea?! Poate avem noroc si se razgandesc cei de la Antena1, desi ma insel.

| ame_7234 a răspuns:

Tu nu citesti presa?
Nu va prezenta nimic la Antena 1. si mai ales x factorul cu atat mai mult. A fost un zvon doar
Iar juriul x factor va fi format din artisti adevarati asa cum cere formatul originar.care vor fi si maestri pentru concurenti