| Denisa10_9542 a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez este foarte urata?

7 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu cred ca selena gomez este urata, fiecare are ceva aparte, oricum imaginea unei vedete nu este cea reala ca sa iti dai seama daca selena gomez este urata trebuie sa o vezi fara machiaj.si asta e cazul tuturor vedetelor, artistelor etc

| ChishyyAlle a răspuns:

Eu nu cred ca e urata

| alexa21_7276 a răspuns:

Selena gomez nu este deloc urata dar are si ea ca toate vedetele un machiaj pe fata atunci cand o vedeti pe la premieri dar ea in sine are trasaturi frumoase

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Mie mi se pare fffffffffffff frumoasa:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e urata deloc daca tu desteapto nu te uiti pe poze cu selena ca si mine

| fanamileycyrusR a răspuns:

Arata ca ala. in persoana e urata, uitate sa vezi ce proastie a facut recent ca daca e sa le luam pe toare... http://www.blogvedete.com/......nei-gomez/

| Dary_3104 a răspuns:

Pai este frumoasa cand e machiata. Dar uite cum arata ea nemachiata:
http://www.google.ro/......tp?/imgres