| betty17 a întrebat:

Este bine sa am instalat in pc antivirus avira si cc cleaner? sau nu este bine pentru virusi? thinking

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Este bine, nu e nici o problema, dar mai poti adauga pe linga avira si Malwarebytes`Anti-Malware. Il poti descarca de aici http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml

| DeeAnna. a răspuns:

Stiu ca trebuie sa ai un singur antivirus activat. Trebuie sa stergi unul dintre ei si sa il instalezi pe cel care este mai bun.happy